GOLD PERUK ONLİNE SATIŞ MAĞAZAMIZA HOŞGELDİNİZ

Hakkımızda

Hakkımızda

1953 Yılında Kırıkkale Kenan bey obası köyünde dünyaya gelen Fahrettin Yurdakul 1968 yılında Kadıköy’de Harem Kuaförde kuaförlük sanatına başladı.

1975 yılında Kadıköy’de kendi salonunu kuran ve şuanda kendi salonlarında oğlu Mehmet Gökhan Yurdakul ile Kadıköy’de alternatif saç ürünleri pazarına hizmet veren bunun yanı sıra dünyanın en iyi teknolojisine sahip olan markaları Türkiye’ye getirip bunlarında satışını yapmaktadır.

Artık %100 doğal işlem görmemiş saçlardan yapılan Mikro kaynak, çıt çıt, peruk ve saç aksesuarlarından oluşan ürünler hem modaya uygun, hijyenik en yüksek kalitede olup GOLD PERUK olarak Türkiye’deki ve Dünya'daki kuaför salonlarına sunulmaktadır.

Hoşgeldiniz

Tüm müşterilerimizin birey olduğunu asla unutmayız, bu yüzden başlamadan önce sizi, sevdiğiniz ve sevmediklerinizi ve saçınızı tanımak için biraz zaman ayırırız. Bu şekilde size ve yaşam tarzınıza uyan bir stili özelleştirebilir ve size o ana kadar trendler ve en asi saçları bile nasıl yöneteceğiniz konusunda tavsiyelerde bulunabiliriz. Tarzınızı korumak için en iyi renk, kesim ve ürün konusunda en iyi tavsiyeden, yeni görünümünüzü seçerken size tam güven vermek için ücretsiz bir danışmanlık sunuyoruz.
10 yıllık tecrübe ile saç kesimi ve şekillendirme.
Dünyadaki en son teknolojiyi ve eğilimi güncelleyin.
En iyi sağlayıcıların en iyi ürünlerini kullanmak.
Personelimiz müşteri hizmetlerinde yüksek deneyime sahiptir.

Hizmetlerimiz

Her hizmetten önce her müşterinin bireysel ihtiyaçları ve istekleri ile ilgili tamamlayıcı kapsamlı bir danışmanlık yapılır. Ana hedefimiz, müşterilerimizin beklentilerini karşıladığımızdan emin olmaktır.

Salonumuz

Konuşmaya Başla
Canlı Destek
Gold Peruk
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?